top of page

​​​​​​​​Na statku lze uzavřít civilní i církevní sňatek. Obřady má na starosti matrika Městského úřadu v Brandýse nad Labem, se kterou spolupracujeme

a kde získáte potřebné informace na tel. 326909105. Termíny civilních obřadů stanovuje matrika, která bere záznamy na každý další rok od prosince. Registrované partnerství řeší matrika v Kladně, církevní obřady si domlouvají snoubenci osobně se zástupcem církve. Katolický obřad lze uskutečnit přímo v zápském kostele sv. Jakuba Většího.

Termíny svateb je potřeba předem domluvit s majiteli statku.

Snoubencům nabízíme soukromí pro pořádání svatebního obřadu, hostiny a veselice na jednom místě.

Svatební obřad může probíhat pod širým nebem na dvoře vedle studny nebo na zahradě, v případě nepříznivého počasí v horním sále stodoly.

Svatba je u nás vždy třídenní, den před svatbou se chystá sál podle představ snoubenců, den po svatbě si ubytovaní hosté ještě dopřávají snídani.


Ke každé svatbě přistupujeme individuálně, máme bohaté zkušenosti, takže snoubencům rádi pomůžeme s jejich představami, organizací

a harmonogramem svatby, tak aby vše proběhlo v klidu a pohodě.

Hostům ze vzdálených míst doporučujeme ubytování již den předem. Nevěsta tuto možnost může také využít pro její pohodlnou přípravu na místě bez zbytečného přejiždění.

 

 

Catering zajišťuje zkušená cateringová firma pana Fridrycha a to výhradně z vlastních surovin. Snoubenci si sami zařizují pouze svoje nápoje

 a sladkosti.

Před obřadem se můžete těšit na menší občerstvení pro přijíždějící hosty, později na bohatý rautový stůl, grilování prasete, krůty a mixu různých steaků a zeleniny, doplněné pestrými přílohami, vše dle vašeho výběru.

Hudební doprovod během obřadu, kapelu nebo DJ a fotografa si snoubenci zařizují sami, můžeme však pomoci při jejich zajištění.

bottom of page